ECW-F6274JL
MFR.Part #
ECW-F6274JL
JLCPCB Part #
C3802051
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 270nF 630V ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS