ECW-F6273RHL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F6273RHL
JLCPCB Part #
C3809747
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS