ERJ-U0XF5491Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5491Y
JLCPCB Part #
C1512404
Description
-55℃~+125℃ 31mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS