ECW-F6273JL
MFR.Part #
ECW-F6273JL
JLCPCB Part #
C3801864
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS