EEE1VA4R7AR
MFR.Part #
EEE1VA4R7AR
JLCPCB Part #
C336720
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22mA@120Hz 35V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS