EXB-24V1R8JX
MFR.Part #
EXB-24V1R8JX
JLCPCB Part #
C1732841
Package
0402x2
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.8Ω 2 4 63mW ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS