ECW-F6164HLB
MFR.Part #
ECW-F6164HLB
JLCPCB Part #
C3808167
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 160nF 630V ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS