ERJ-1TNF3322U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3322U
JLCPCB Part #
C2078843
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS