ECW-F4474JL
MFR.Part #
ECW-F4474JL
JLCPCB Part #
C3808039
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS