ECW-F4434JL
MFR.Part #
ECW-F4434JL
JLCPCB Part #
C3786964
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 430nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS