ECW-F4364HL
MFR.Part #
ECW-F4364HL
JLCPCB Part #
C3809359
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 360nF 400V ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS