ERJ-1TNF4530U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4530U
JLCPCB Part #
C3913425
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS