ERJ-U1TJ4R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ4R7U
JLCPCB Part #
C4277104
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS