ERA-2VPB1021X
MFR.Part #
ERA-2VPB1021X
JLCPCB Part #
C4347091
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS