ERA-6AEB54R9V
MFR.Part #
ERA-6AEB54R9V
JLCPCB Part #
C4039686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS