ECW-F4243HL
MFR.Part #
ECW-F4243HL
JLCPCB Part #
C3789560
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 24nF 400V ±3% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS