ERJ-U1TD1000U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1000U
JLCPCB Part #
C1709869
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS