ECW-F4184JB
MFR.Part #
ECW-F4184JB
JLCPCB Part #
C3789718
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS