ERA-3AED1743V
MFR.Part #
ERA-3AED1743V
JLCPCB Part #
C2077804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS