ERJ-U0XJ5R1Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ5R1Y
JLCPCB Part #
C1512327
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 30V 31mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS