ERJ-H3GJ222V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ222V
JLCPCB Part #
C4027076
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS