ERJ-U1DJ825U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ825U
JLCPCB Part #
C3915293
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS