ERJ-PA3D82R5V
MFR.Part #
ERJ-PA3D82R5V
JLCPCB Part #
C3931237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS