ECWF2W225JA
MFR.Part #
ECWF2W225JA
JLCPCB Part #
C178461
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS