ERA-8AHD110V
MFR.Part #
ERA-8AHD110V
JLCPCB Part #
C4100926
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS