R75II38204080J
MFR.Part #
R75II38204080J
JLCPCB Part #
C3795068
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 820nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS