ECWF2W105KA
MFR.Part #
ECWF2W105KA
JLCPCB Part #
C128505
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS