ERJ-PA3D9532V
MFR.Part #
ERJ-PA3D9532V
JLCPCB Part #
C4090458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS