ECW-F2565HA
MFR.Part #
ECW-F2565HA
JLCPCB Part #
C3804161
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 5.6uF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS