ERJ-T14LK6R8U
MFR.Part #
ERJ-T14LK6R8U
JLCPCB Part #
C20024266
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±10% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS