ECQ-UBAF473MA
MFR.Part #
ECQ-UBAF473MA
JLCPCB Part #
C3300654
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 47nF X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS