ECW-F2475HAB
MFR.Part #
ECW-F2475HAB
JLCPCB Part #
C3793391
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4.7uF ±3% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS