ERJ-12SF10R7U
MFR.Part #
ERJ-12SF10R7U
JLCPCB Part #
C20019442
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS