ECW-F2155JAQ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F2155JAQ
JLCPCB Part #
C3781319
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS