ERJ-U1DD17R8U
MFR.Part #
ERJ-U1DD17R8U
JLCPCB Part #
C1702196
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS