ERJ-P08F6193V
MFR.Part #
ERJ-P08F6193V
JLCPCB Part #
C3978559
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS