ECW-F2124JAB
MFR.Part #
ECW-F2124JAB
JLCPCB Part #
C3797019
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 120nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS