ERJ-12ZYJ430U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ430U
JLCPCB Part #
C2080630
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS