ECW-F2105HA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F2105HA
JLCPCB Part #
C3784175
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 250V ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS