EXB-34V154JV
MFR.Part #
EXB-34V154JV
JLCPCB Part #
C6618708
Package
0606
Description
150kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS