ECQ-UBAF224K
MFR.Part #
ECQ-UBAF224K
JLCPCB Part #
C3296942
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS