ERJ-U03F8452V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F8452V
JLCPCB Part #
C1859103
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS