ECQ-UBAF152M
MFR.Part #
ECQ-UBAF152M
JLCPCB Part #
C3296243
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5nF 300V X1、Y2 ±20% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS