ERA-3VRW8871V
MFR.Part #
ERA-3VRW8871V
JLCPCB Part #
C4054236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS