ECQUAAF475T1
MFR.Part #
ECQUAAF475T1
JLCPCB Part #
C542402
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS