ECQUAAF475S1
MFR.Part #
ECQUAAF475S1
JLCPCB Part #
C542404
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS