ERJ-A1BJ1R2U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ1R2U
JLCPCB Part #
C3920049
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1.33W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS