ERJ-U1TD26R1U
MFR.Part #
ERJ-U1TD26R1U
JLCPCB Part #
C1708861
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS