ECO-S1VP822CA
MFR.Part #
ECO-S1VP822CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 35mm 4.6A@100kHz 57mΩ@120Hz 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS