ECO-S1HA332CA
MFR.Part #
ECO-S1HA332CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@100kHz 25mm 3000hrs@105℃ 32mm 3300uF 50V 70mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS